Rzeczy do rozważenia, kiedy wakacje z psem

Czuję się mięśni, kurcze ze względu na fakt leżały przeciwko niemu w łóżku w godzinach popołudniowych. I kundel mutt pokocha cię od dużo jak szczenię pudel! Choroba z Lyme oferuje szeroki wachlarz objawów.
Minusem na fascynujące słońce lato może być swędzenie i drapanie owad hitów. To może być trudne do zidentyfikowania co owady były ugryziony przez, nie widząc go. Jednak niektóre objawy ukąszenia owadów i ukąszenia owadów wysypki może pomóc trop się. Twoje łóżko bug, mrówki ogniste, chiggers, kleszcze kilku ukąszenia pająka, urlopu wywołanie karty, tak aby można było wiedzieć, co nieco można ‚ll.

To jeden więcej porządku, aby tylko monitorować pod kątem oznak lub objawów choroby z Lyme. Monitor dla czerwona wysypka płaskie, która rozbudowuje się co najmniej 2 cale średnicy. Zlokalizowane, siniaki, który rozciąga się od razu wokół który ma jest jedynym reakcji na atak kleszcza. Rozprzestrzeniania się zaczerwienienia, które jest większe typowe pół dolara jest nie tylko. Również monitorować na ból głowy, gorączka lub problemy ze stawami. Jeśli nie jest konieczne czuć prawo, głowa rrn lekarz następnie cieszyć sprawdzałam!

Jeśli Twój kot wyjść na zewnątrz, sprawdzanie twój kot pod kątem codziennego kleszcze. Dowody wskazują, że to zajmie co najmniej 10-12 godzin dla kleszcza naprawdę przekazać burgdorferibacteria Borrelia do kota, więc chcesz złapać go szybko. Używać pęsety, aby pozbyć się leczenie choroby z Lyme kleszcze, nie brudne palce! Możesz kupić kołnierze odporne na kleszcza, które działają jak pchłą obroże konkretnie Twój kot, i można również użyć miejscowego spraye i krople Frontline lub rewolucji.

Ta choroba niszczy również układu nerwowego, powodując liczne problemy. Z czasem Twój psi można znaleźć uszkodzenia stawów i narządów, która jest nieuleczalna.

Immunitet – trzeba rozpocząć leczenie z wzmocnienie odporności! Można to zrobić, z uzupełnienie witaminy C. Należy zwłaszcza 4 tabletki witaminy c w dniu rzeczywistego świata. Badania wykazały, że wysoki poziom objawów choroby z Lyme witaminy c nie boli swoje ciało, ale tylko pomóc.

Jeśli zostanie znaleziony połączonych kleszcza, należy usunąć poprzez umieszczenie pęsety w górnej rzeczywiste i delikatnie to. Uważaj, aby nie ściskać kleszcza, jak może wstrzyknąć więcej toksyn do rany. Sprawę kleszcze nie karmić natychmiast po podłączeniu. Potrzebne kilka godzin imbed ich mouthparts wystarczająco głęboko, aby mieć mączki z krwi. Unfed, lub un-engorged zaznaczyć jest dość małe i płaskie, ale pełni engorged amerykańskiego psa kleszcza wygląda chcesz mały winogron.

Ta choroba jest bardzo wyniszczające i choroby. Warunki fizyczne, które mają być traumatyczne czasami wziąć osoby do stawienia się i w niektórych przypadkach również wykazują objawy bardzo w krótkim czasie. Należy właściwie leczone choroby z Lyme. Jeśli zostawił nieprzetworzonej i nie wyleczyć może prowadzić do całe mnóstwo problemów. Mówić do Twój lekarz dostać fakty zapewnić podczas leczenia z leków można utrzymywać twój pies albo zwierzęta wygodny, dużo wody i należy ściśle monitorować je, nigdy nie im biegać lub być aktywnego aż wydaje odnoszące się do bycia coraz lepszym.
Kleszcze na psa, chorobą podlegającą obowiązkowi zgłoszenia, choroba z lyme, jelenia tcks

Dodaj komentarz