Woda alkaliczna: czy naprawdę jest dreszcz?


Rak nie żyje ekologią alkaliczną. Testy pokazują, że srebro koloidalne o wartości 3-10 PPM jest o wiele wydajniejsze niż 500 PPM i dodatkowe informacje. Niestety, twój lekarz nie będzie żadnej pomocy.


Jestem jedną z tych niezinstytucjonalizowanych osób, które są otyłe, mają wysokie ciśnienie krwi, obrzęk, dnę i problemy z oddychaniem. Prawdopodobnie ta sama cecha, co większość z chorobami serca. Byłem klinicznie zdeterminowany, aby mieć zastoinową niewydolność serca, jakieś trzy lata temu, z 50/50 związanymi z zrobieniem tego przez kolejne dziesięć lat. Mój wzrost to 5’10 a waga 272 funty. Poza wyżej wymienionymi dolegliwościami mam również obrzęk, wysokie ciśnienie krwi, łuszczycę, tunel z owocami i bezdech senny.

Kiedy czytam fakty takie, jak zawsze jestem pozostawiony, „Co mogę na ten temat?” Wydaje mi się, że wszystko sprowadza się do tego, że mogę przestać być w stanie wyjść i uratować świat, mówiąc, że nie muszę być częścią tych liczb, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, co powinienem zrobić i będę w stanie też to zrobić. Musimy mieć trochę czasu na naukę, co powoduje prawie wszystkie nasze współczesne problemy zdrowotne. Po uzbrojeniu za pomocą kilku faktów, możemy naprawdę dokonać podstawowych zmian w diecie i stylu życia i wygrać.

Teraz, aby usunąć czapki komory, i wypełnić go wodą destylowaną lub zdejonizowaną. Nie jest wskazana bezprzewodowa woda z kranu do ponownego ładowania akumulatorów, ponieważ oferowane chemikalia mogą je uszkodzić.

Naładuj akumulatory. Nie przeładowuj. Nadmierne przeładowanie powoduje utratę elektrolitu, a płyty wewnętrzne zrzucają swój aktywny materiał, zmniejszając wydajność. Zawsze ładuj w dobrze wentylowanym królestwie.

Nie oznacza to, że nie można uzyskać jonizatora wody, przyjemny fakt, może to być niezwykły sposób, aby zachować kontrolę nad swoim zdrowiem. Osoba musi odnosić się do profesjonalnego pierwszego zakupu, aby upewnić się, że wszystko jest zaufane.

Unikaj posiłków – Jednym ze sposobów na uniknięcie dny moczanowej może być fakt, że unikniesz spożywania pokarmów bogatych w purynę, które mogą być główną przyczyną dny moczanowej. Powinieneś pomyśleć o unikaniu pokarmów, takich jak niektóre mięso i ryby, takich jak makrele, sardynki, anchois i pokarmy, takie jak fasola, grzyby, szparagi. Inną ważną rzeczą będą napoje. Będziesz musiał unikać wszelkich napojów alkoholowych, takich jak piwo.

Ekstrakt z zielonej herbaty bezkofeinowej jest niesamowitym suplementem do postu głównie dlatego, że dostarczy Ci odrobinę energii i pomoże uspokoić pragnienie jedzenia. Chociaż jest w porządku, a nawet sugeruje, aby ćwiczyć w swoim poście, musi być ograniczony do niestresujących lub niskich ruchów aerobowych. Ćwiczenia chodzenia lub rozciągania są najlepsze podczas szybkiego – ale łatwiej. Jeśli nie czujesz się tak, jakbyś sam się starał – nie rób tego.

Najważniejsze, abyś przejął władzę nad swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Bądź proaktywny; nie musisz obawiać się chorób i chorób, jeśli podejmiesz kroki, odzyskasz swoje ciało do właściwej równowagi pH. Im lepiej wiesz, tym lepiej możesz zająć się swoim zdrowym życiem. Oto dla ciebie i twojego długiego wszystkiego! Jeśli masz pytania, kliknij link „jonizator wody”, a my omówimy.